Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu sähköisellä lomakkeella: https://www.webropolsurveys.com/S/F150E4D426F7247E.par.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@vammaisurheilu.fi.

Lähellä minua

+

11 tulosta

Judoseura Sakura, Kuopio

Jukka Koistinen

040 5944381

jukka.koistinen@judoseurasakura.net
Lue lisää

KEJUBO, Keuruu

Jukka Alahäivälä

046 683 4107

jukka.alahaivala@wippies.fi
Lue lisää

Kamiza, Lappeenranta

Eija ja Martti Ihalainen

044 700 7210

masa.ihalainen@pp.inet.fi
Lue lisää

Koyama, Rovaniemi

Markku Kaasinen

050 411 5546 (tiedustelut iltaisin)

markku.kaasinen@pp.inet.fi
Lue lisää

Lahden Judoseura, Lahti

Ilkka Valtasaari

044 554 6560

ilkka.valtasaari@phnet.fi
Lue lisää

Mikkelin Judo, Mikkeli

Jukka Tarkiainen

050 570 8663

jukka.tarkiainen@mikkelinjudo.fi
Lue lisää

Nummelan Judo, Vihti

Mari Keränen

050 305 9636

mari@pilatescenter.fi
Lue lisää

Oulun Judokerho, Oulu

Jaana Ronkainen

040 523 2814

jaana.ronkainen@oulunjudokerho.fi
Lue lisää