Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu sähköisellä lomakkeella: https://www.webropolsurveys.com/S/F150E4D426F7247E.par.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@vammaisurheilu.fi.

Lähellä minua

+

395 tulosta

Karkkilan Jalkapalloseura, Karkkila

Pasi Kauppinen

0400 803 708

pasi.kauppinen@makuliha.fi
Lue lisää

Kartanon Ratsastajat, Kirkkonummi

Maritta Enqvist

0400 444 164

marittaenqvist@gmail.com
Lue lisää

Kartanon Tallin Ratsastuskoulu, Hämeenkyrö

Anna-Kaisa Immonen

044 216 2116 (arkisin klo.9-10)

anna-kaisa.immonen@shalom.fi
Lue lisää

Kauhajoen Karhu, Kauhajoki

Maarit Kaari

040 594 1466

maarit.kaari@kauhajoki.fi
Lue lisää

Kehitysvammaisten liikuntakerho, Kittilä

Pasi Juntunen

040 7749 743

pasi.juntunen@kittila.fi
Lue lisää

Kempeleen Pyrintö,

Minna Alasuutari


minna.alasuutari@luukku.com
Lue lisää

Keravan Uimarit, Kerava

Mikko Hauska

040 779 1372

mikko.hauska@keravanuimarit.fi
Lue lisää

Keravan kaupunki, liikuntapalvelut, Kerava

Tanja Pirtamo

040 318 2489

tanja.pirtamo@kerava.fi
Lue lisää