Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu sähköisellä lomakkeella: https://www.webropolsurveys.com/S/F150E4D426F7247E.par.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@vammaisurheilu.fi.

Lähellä minua

+

388 tulosta

Kipakat, Tuusula

Sami Liehu

040 314 2222

sami.liehu@tuusula.fi
Lue lisää

Kivitalli, Sastamala

Kaisa Kiviniitty

040 703 2414

kaisa@kivitalli.net
Lue lisää

Koivukylän Palloseura, Vantaa

Niko Koskela

044 766 5811

niko.koskela@koips.fi
Lue lisää

Komeetat, Jyväskylä

Musa Jallow

044 082 4221

musa.jallow@komeetat.fi
Lue lisää

KooVee All Blacks, Tampere

Timo Syrjä

050 569 9926

timo.syrja@certego.fi
Lue lisää

KooVee SPT, Tampere

Kennet Ketola

0400 724 298

kennet.ketola@hotmail.com
Lue lisää

Korson Palloseura, Vantaa

Jaana Kanervo

040 849 8676

jaana.kanervo@gmail.com
Lue lisää

Kotkan Seudun Invalidit, Kotka

Timo Herranen

0400 880 502

timo.herranen@kymp.net
Lue lisää