Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu sähköisellä lomakkeella: https://www.webropolsurveys.com/S/F150E4D426F7247E.par.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@vammaisurheilu.fi.

Lähellä minua

+

388 tulosta

Elämöitsijät, Jyväskylä

Juha Solismaa

040 537 1017

juha.solismaa@outlook.com
Lue lisää

Erityisryhmien liikuntaryhmät, Tuusula

Sami Liehu

040 314 2222

sami.liehu@tuusula.fi
Lue lisää

Espoo Triathlon, Helsinki

Pasi Raatikainen

043 8243 698

espoo.triathlon@gmail.com
Lue lisää

Espoon Invalidit, Espoo

Kristina Bjugg

040 577 3398

kristina.bjugg@espinry.fi
Lue lisää

Espoon Kiekkoseura, Espoo

Teija Malk

040 503 135

espoonkiekkoseura.specials@gmail.com
Lue lisää

Espoon Miekkailijat, Espoo

Kimmo Puranen

0500 416 826

kimmo.puranen@espoonmiekkailijat.fi
Lue lisää

Espoon Palloseura, Espoo

Jukka Tapola

040 525 1811

jukka@cc-tukku.com
Lue lisää

Espoon Pursiseura, Espoo

Karel Knevel

050 570 9953

karel.knevel@gmail.com
Lue lisää