Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu sähköisellä lomakkeella: https://www.webropolsurveys.com/S/F150E4D426F7247E.par.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@vammaisurheilu.fi.

Lähellä minua

+

430 tulosta

Dance Ability Finland, Helsinki

Jonna Lehto

040 543 9571

jonna.lehto@gmail.com
Lue lisää

DanceAbility Finland, Helsinki

Jonna Lehto

0405439571

daf@danceabilityfinland.com
Lue lisää

Dancehearts, Helsinki

Kaisa Rihtniemi

09 310 37173 tai 040 1686 234

kaisa.rihtniemi@hel.fi
Lue lisää

Elämöitsijät, Jyväskylä

Juha Solismaa

040 537 1017

juha.solismaa@outlook.com
Lue lisää

Erityisryhmien liikuntaryhmät, Tuusula

Sami Liehu

040 314 2222

sami.liehu@tuusula.fi
Lue lisää

Esbo IF, Espoo

Sanna Saarman-Kemppi

050 577 3251

sanna.saarman@esboif.fi
Lue lisää

Espoo Triathlon, Helsinki

Pasi Raatikainen

043 8243 698

espoo.triathlon@gmail.com
Lue lisää