Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu sähköisellä lomakkeella: https://www.webropolsurveys.com/S/F150E4D426F7247E.par.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@vammaisurheilu.fi.

Lähellä minua

+

429 tulosta

Koivukylän Palloseura, Vantaa

Niko Koskela

044 766 5811

niko.koskela@koips.fi
Lue lisää

Komeetat, Jyväskylä

Musa Jallow

044 082 4221

musa.jallow@komeetat.fi
Lue lisää

KooVee All Blacks, Tampere

Timo Syrjä

050 569 9926

timo.syrja@certego.fi
Lue lisää

KooVee SPT, Tampere

Kennet Ketola

0400 724 298

kennet.ketola@hotmail.com
Lue lisää

Korson Palloseura, Vantaa

Tuula Rautiainen

040 701 5545

tuula@rautiainen.net
Lue lisää

Kotkan Seudun Invalidit, Kotka

Timo Herranen

0400 880 502

timo.herranen@kymp.net
Lue lisää

Kouvolan Sulkapalloseura, Kouvola

Keijo Lyytikäinen

0500 942 677

keke.kouss@kouvolansulkapalloseura.inet.fi
Lue lisää

Kouvot Unified, Kouvola

Julius Markkanen

040 9346 242

julius.markkanen@kouvot.fi
Lue lisää