Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu sähköisellä lomakkeella: https://www.webropolsurveys.com/S/F150E4D426F7247E.par.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@vammaisurheilu.fi.

Lähellä minua

+

388 tulosta

Pirkanmaan Pyörätuolitanssijat, Tampere

Jarno Jokela

040 500 9615

jarno.jokela@gmail.com
Lue lisää

Pirkkalan Hiihtäjät, Pirkkala

Niko Tamminen

050-3422855

niko.tamminen@jippii.fi
Lue lisää

Pohjois-Hämeen Ampujat, Lempäälä

Janne Hokkanen

044 595 6399

haulikkokerho@gmail.com
Lue lisää

Pohjois-Kymen Liikuntayhdistys, Kouvola

Hilla Turtiainen


hilla.turtiainen@gmail.com
Lue lisää

Poliisien Ampumaseura, Helsinki

Tarmo Kanninen

050 4095 163

t.kanninen@gmail.com
Lue lisää

Ponitaivas, Lahti

Ponitaivas

040 5955 988

lia@ponitaivas.fi
Lue lisää

Porin Pyrintö, Pori

Pauliina Hurme

050 436 3017

pauliina884@hotmail.com
Lue lisää

Porin liikuntapalveluiden Sporttiskerhot, Pori

Heidi Forma

044 7011 420

heidi.forma@pori.fi
Lue lisää