Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu sähköisellä lomakkeella: https://www.webropolsurveys.com/S/F150E4D426F7247E.par.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@vammaisurheilu.fi.

Lähellä minua

+

403 tulosta

Piili, Kotka

Jouni Pekander

040 590 0058

jouni.pekander@gmail.com
Lue lisää

Pingisgurut ry, Lavia

Vesa Peltovirta

0400 788 886

vesa.peltovirta@gmail.com
Lue lisää

Pirkanmaa Golf, Tampere

Janne Riitakorpi

050 437 9729

janne.riitakorpi@gmail.com
Lue lisää

Pirkanmaan Pyörätuolitanssijat, Tampere

Jarno Jokela

040 500 9615

jarno.jokela@gmail.com
Lue lisää

Pirkkalan Hiihtäjät, Pirkkala

Niko Tamminen

050-3422855

niko.tamminen@jippii.fi
Lue lisää

Pohjois-Espoon Ponsi, Espoo

Timo Pärnänen


timo.parnanen@pep.fi
Lue lisää

Pohjois-Hämeen Ampujat, Lempäälä

Janne Hokkanen

044 595 6399

haulikkokerho@gmail.com
Lue lisää

Pohjois-Kymen Liikuntayhdistys, Kouvola

Hilla Turtiainen


hilla.turtiainen@gmail.com
Lue lisää