Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu sähköisellä lomakkeella: https://www.webropolsurveys.com/S/F150E4D426F7247E.par.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@vammaisurheilu.fi.

Lähellä minua

+

395 tulosta

Tapiolan Honka Unified-koripallo, Espoo

Panu Pedersen

050 542 3849

panu.pedersen@tapiolanhonka.fi
Lue lisää

Teittilän Talli, Pieksämäki

Teittilän Talli


teittilantalli@gmail.com
Lue lisää

Tenniskoulu Hedman, Helsinki

Roger Nyberg

0500 435 541

roger.nyberg@tennishedman.fi
Lue lisää

Tervarit-Juniorit, Oulu

Ari Kurttila

044 344 2246

ari.kurttila@dnainternet.net
Lue lisää

Tervasulka, Oulu

Erja Kaakkuriniemi

041 549 7755

erja.kaakkuriniemi@tervasulka.fi
Lue lisää

Tiinan Talli, Seinäjoki

Tiinan Talli

050 542 9215

info@tiinantalli.com
Lue lisää

Tikka Flash, Espoo

Pekka Leisti


pekka.leisti@gmail.com
Lue lisää

Tikkurilan Judokat, Vantaa

Juha Turunen

0400 509 783

juha.turunen@tikkurilanjudokat.fi
Lue lisää