Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu sähköisellä lomakkeella: https://www.webropolsurveys.com/S/F150E4D426F7247E.par.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@vammaisurheilu.fi.

Lähellä minua

+

416 tulosta

JJK, Jyväskylä

Igor Malytchev


igor.malytchev@jkl.fi
Lue lisää

JS-PU, Pietarsaari

Eva Smeds

050 344 2110

eva.smeds64@gmail.com
Lue lisää

Jaguars Spirit Athletes, Jyväskylä

Jasmin Nokelainen


galaksi@jaguarscheer.com
Lue lisää

Jalasjärven Naisvoimistelijat, Jalasjärvi

Katja Luhtanen


katja.luhtanen@netikka.fi
Lue lisää

Joensuun Uimaseura, Joensuu

Marjo Siintomaa-Toljander

044 099 1907

marjo.siintomaa-toljander@jous.fi
Lue lisää

Joensuun kaupunki, Joensuu

Olga Wasenius

050 359 8661

olga.wasenius@jns.fi
Lue lisää

Jokilaakson Lentopallo, Jämsä

Jani Virtanen

0400 953 488

jani.virtanen@jamsa.fi
Lue lisää

Jokilaakson Liikkujat, Harjavalta

Simo Suomi

040 823 8871

jokilaaksonliikkujat@gmail.com
Lue lisää